Nou Consistori de Monistrol de Calders

Dimecres, 26 de juny de 2019 a les 00:00

El nou consistori de Monistrol de Calders s’ha constituït en la sessió Extraordinària del Ple celebrada el passat dia 15 de juny de 2019, en la qual es va nomenar com a Alcalde President l’Il·lm. Sr. RAMON VANCELLS CASACUBERTA (CUP -AMUNT), i com a Regidors van prendre possessió del seu càrrec:

  • Sra. LAURA PUJADAS TRULLAS (CUP -AMUNT)
  • Sr. ANTONI EDO EDO (CUP -AMUNT)
  • Sra. AIDA COCA SANCHEZ (CUP -AMUNT)
  • Sr. ARTURO ARGELAGUER MARTINEZ (JxCAT JUNTS)
  • Sra. Mª CINTA MASRAMON MARQUES (JxCAT JUNTS)
  • Sr. VALENTI PRAT SAN ANDRES (JxCAT JUNTS)

Monistrol de Calders, 17 de juny de 2019

El secretari interventor interí, Joan Bofarull Farguell

Darrera actualització: 30.07.2019 | 13:41